Yhteystiedot

Tuotantotilamme sijaitsevat Lahdessa Askon vanhassa puusepäntehtaassa, joka on nykyisin upeasti saneerattu monipuolinen yritystalo.

Digiland-studiot löydät B-rapusta toisesta kerroksesta.

Digiland Oy

Askonkatu 9 B, 15100 Lahti - Finland
Kartta »

+358 400 537 514
info@digiland.fi

Jani Heimala

toimitusjohtaja, tuottaja
+358 400 537 514
jani.heimala@digiland.fi

Jani Paakala

art director, motion graphic designer
+358 50 300 4330
jani.paakala@digiland.fi

Ville Vainio

art director, 3D-artist
+358 45 7840 2724
ville.vainio@digiland.fi

Mikko Kantonen

art director, 3D-artist
+358 50 364 1933
mikko.kantonen@digiland.fi

Matti Kuusisto

käsikirjoittaja, ohjaaja, tuottaja
+358 400 709 506
matti.kuusisto@digiland.fi

Sanna Airaksinen

tuotantopäällikkö
+358 44 751 4771
sanna.airaksinen@digiland.fi